НАЙ-НОВИ
Смях: В черешите има червеи само ако...
Смях: В черешите има червеи само ако ги проверявате.
Ален Делон посреща Роми Шнайдер на...
През 1968 г. Ален Делон и Роми Шнайдер се срещат отново...
Охрана пази Емилия
07.11.2008 14:00 | Видян 22764 пъти | Гласували 3

От около два месеца изкусителната фолк певицата Емилия се движи с охрана. Двама здрави мъже я следват на всяко нейно участие в провинцията.
Освен да пазят живота й, другото им задължение е да я следят, да не изневерява на нейния интимен приятел и баща на детето й Коко Динев. Ревността на бизнесмена стигна до там, че на красивата Еми й е забранено да контактува дори с бившия си съпруг Красимир Гочев - Бойса.
Параноята на Коко е пословична. Заради собствените си чести похождения, той е адски подозрителен към жените си. Затова свидетелства и бившата му съпруга Анелия. Брюнетката, от която Динев има дъщеря на име Ивон споделя, че той й позволил да се среща с други мъже, едва година след официалната им раздяла.


свързани новини
Емилия засне дует със Сакис Кукос
Емилия и Иванина се срещат в къщата на ББ4
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !