Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Отварачката се надупи

отпечатай новината

30.01.2014 10:45 | Видян 2121 пъти

Отварачката се надупи

Гущеровата любима за пореден път показа, че когато нямаш глас, имаш фотошоп. За да покаже, че няма да се даде така лесно, Мара се нагъзи за последната си фотосесия.

Не е нужно да сте спец в обработването на снимките, за да видите и с просто око, че визията на Отварачката е минала през доста сериозна графична намеса. Не само, че лицето й е опънато като струна, но и краката й многократно удължени.

Дали черните гащи и кожените ботуши са стилистично подходящи е доста спорен въпрос. Но във фолка всичко е позволено.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !