НАЙ-НОВИ
Пред Радев нищо не е, каквото...
Преди утре да ви поднесем зодиака за 2026 г. с прогноза...
БНТ представя петнадесетте български...
Ясни са петнадесетте български артисти, приели поканата...
Глория задобря в секса
23.11.2012 14:30 | Видян 4956 пъти
Глория била майсторка дори на най-трудните йога упражнения - "лодка", "воин" и "скакалец". Тях ги репетирала по половин час всяка сутрин, а после заставала на челна стойка и медитирала. "Станала съм същинска виртуозка! Мъжете не могат да ме нахвалят. И преди бях страхотна, но сега съм богиня", споделила с приятелки певицата .
И се ожалила, че заради добрите си представления в кревата не можела да пропъди мераклиите, които искали едва ли не всеки ден да се възползват от секс пируетите ѝ.
Освен с йога русенката се поддържала и с тенис. Продължавала да ходи периодично и на гладолечение при д-р Емилова. Пред познатите си тя признавала, че никак не й е лесно да се лишава от храна, но нямала друг избор, защото не искала да надебелее като при бременността си.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
