Холивудската легенда Шарън Стоун...

На 68 години Шарън Стоун направи впечатляващо завръщане...

Малума впечатли с безупречен стил на...

Колумбийската суперзвезда Малума беше сред...

Глория и Ивана стягат дует

отпечатай новината

06.01.2012 09:30 | Видян 3197 пъти

Глория и Ивана стягат дует

Глория и Ивана работят усилено по съвместната си песен. Певиците планират тя да бъде представена през 2012 година, съобщава signal.bg.

"Щом толкова много искате, ще го направим този дует. Мислим това да се случи сега, през новата година. Вече работим много усилено по това, така че нашите почитатели ще го чуят скоро", сподели Гло още при гостуването си в Сладки приказки по TV7.

За съвместното парче на именитите изпълнителки се заговори още през 2009 година. Тогава бе съобщено, че те са записали песента и предстоят снимки на видеоклип.

Дори се говореше, че звездите ще презентират проекта си пред колеги и медии. За съжаление на феновете до реализиране на проекта така и не се стигна.

снимка: signal.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !