НАЙ-НОВИ
Холивудската легенда Шарън Стоун...
На 68 години Шарън Стоун направи впечатляващо завръщане...
Глория запя на английски
27.12.2011 13:30 | Видян 3651 пъти | Гласували 1
Певицата Глория изневери на фолка. Примата на Пайнер минава на другия бряг. Тя запя естрада на английски по бТВ. Възпитаничката на селскостопанския техникум в града от селски тип Две могили, Русенско, се оказва върла фенка на артистичната група Вайа кон Диос.
Именно нейното парче What's a Woman Without a Man беше изпълнена с триста зора от фолк класичката. Английският на Гло има нужда от сериозни корекции, не пропуснаха да коментират творческата изява на певицата критици.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
