НАЙ-НОВИ
Мишел Пфайфър прикова погледите с...
Мишел Пфайфър отново впечатли феновете си, след като се...
Зара Ларсон подлуди феновете с...
Социалните мрежи избухнаха със слухове за евентуална...
Футболист на Локо хлътна по жената на Коко
20.03.2011 09:00 | Видян 19608 пъти | Гласували 1
Нова любовна драма се очаква да РАЗТЪРСИ личния живот на Коко Динев. Супер 19' дочу, че защитникът на притежавания от хазартния бос Локомотив Пд – Юнес Бенжелюн, е хлътнал до уши по жена му Емилия. Френският футболист се захласнал по фолкаджийката по време на снимките на клипа на песента й Двойно.
Бранителят до такава степен е луднал, че навсякъде е облепил плакати на блондинката. Той не се притеснявал дори, когато в съблекалнята на Локо влизал Коко Динев. Бизнесменът с усмивка приемал плаката на любимата си, който висял на шкафчето на французина.
В същото време Емилия заяви, че с Коко са изпуснали момента, в който да минат под венчилото. Едрогърдата певачка и Динев са заедно от няколко години, имат и син. Те обаче така и не официализираха връзката си. „Изтървахме момента”, вайка се Емилия.
В последните месеци редовно излизат информации за сериозни проблеми в отношенията на Коко и Емилия. Поне засега обаче двамата остават заедно. За Динев това би било втора сватба. Преди години той мина под венчилото с друга фолк изпълнителка, Анелия, от която има дъщеря. Наскоро бившата на Коко обяви, че той остава голямата й любов.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
