НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
Хеви метъл на купон на Андреа
11.03.2011 16:00 | Видян 20516 пъти
 
            Заклетите рокаджии Иван Несторов-Амебата и Денис Ризов (съответно от групите Ера и Ахат - б. а.)се оказаха в едно и също столично заведение с певицата Андреа, където отбелязаха националния празник.
Те обаче надскочиха напълно противоположните си музикални различия и се забавляваха в дискотеката. За доброто настроение на всички се погрижиха беквокалистите на Ку-ку бенд Нели Петкова и Борис Солтарийски. Двамата заложиха в представянето си на родолюбиви песни, а в изпълнението на Кой уши байряка се включиха Амебата, Денис, Андреа и почти всички посетители.
Хитовете на Ку-ку бенд и Слави Трифонов бяха разнообразени от блондинката, която се качи на сцената и изпя свои парчета. Рокаджиите одобрително изгледаха сексбомбата, която съвсем скоро ще се снима в новия филм на режисьора Димитър Митовски - Мисия Москва.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Ще се редват на Андреа от корицата в 80 страни
Андреа и Блатечки най-секси в България
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					
 
			 
			 
			 
			 
			 
			 
			 
			 
			 
			 
			