НАЙ-НОВИ
Кулагин хвърли бомба за най-добрата...
Водещата тема в светските среди е слухът, че Моника –...
Пугачова с имот за €500 хил. във...
Примата на съветската и руската естрада Алла Пугачова и...
ГАЛЕНА СЕ СДОБРИ С ПРЕСЛАВА
06.11.2010 09:00 | Видян 20168 пъти | Гласували 1
Според последната клюка във фолк средите, Галена и Преслава са заровили томахавките и отново са приятелки. Преди повече от година талантливите певици на Пайнер бяха първи дружки, но изведнъж спряха да си говорят. Спроед клюкари Галин бил забранил на своята любима да общува с Преси, според други пък, недоброжелателни колежки ги били завъртяли в нарочни интриги.
По една или друга причина, днес приятелството им отново е на дневен ред. Наскоро в интервю за радио Сигнал плюс Галена заяви: "Винаги съм искала да пея с Преслава. Обсъждали сме го двете. Една несбъдната мечта е да направя песен с нея". Фолк гърло №1 върна комплиментите на колежката си: "Искам да похваля Галена. Много е стабилна. Тя предложи да направим нещо заедно.
По думите на певиците скоро трябва да очакваме тяхна съвместна песен. Със сигурност бъдещият дует ще разбуни духовете във фолка.
svejo.net
facebook.com
галерия
свързани новини
Преслава и Галена заедно в Стани Богат
Преслава разлива водка с утеха на студенти
Преслава сравни свое участие с концерт на стадион
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

