НАЙ-НОВИ
Рекордьор с 3 филма и 4 роли на един...
Нилс Шнайдер е сред най-натоварените актьори на...
Шарън Стоун разказа за реакцията на...
Актрисата Шарън Стоун споделя откровени подробности за...
Андреа проби и в Америка
21.01.2010 10:30 | Видян 26444 пъти | Гласували 5
Слушат Андреа вече и в Америка! Общият проект на групата й Sahara заедно със световните изпълнители Боб Синклер и Шаги вече е факт.
Песента I wanna тръгна бомбастично първо по радиата в Америка, след което предстои да се завърти и в Европа и Азия. Авторското парче е само на английски език, а Боб Синклер предстои да я включи в албума си, който ще излезе тази година. Съвсем скоро ще бъде заснет и клип към песента.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Филмът с Андреа излиза през април
Андреа ступа Иван с боксовите ръкавици на Сблъсък
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
