НАЙ-НОВИ
Григор качи едно място в ранглистата...
Макар и да не игра в официални турнири през изминалата...
"Ролинг стоунс" тръгват на турне...
Фронтменът на "Ролинг стоунс" Мик Джагър намекна, че...
Aндреа и Kубрат нервират зрители в киносалон
04.01.2010 17:30 | Видян 34329 пъти
Фолкпевицата Андреа и приятелят й - боксьорът Кубрат Пулев, прекараха събота вечер в столичното кино „Арена, видя репортер на "Уикенд". Двамата пристигнаха със закъснение за прожекцията на филма „Шерлок Холмс". Въпреки оскъдната светлина в залата, Андреа нямаше как да остане незабелязана.
Фолкпевицата се беше накиприла с къса пола, високи токчета и дълбоко деколте. Минути след като проправи път до мястото си обаче, тя реши да отскочи за напитки и пак разбута седящите в салона. Останалия час и половина до края на прожекцията двамата влюбени прекараха в разговори, което изнерви другите присъстващи в залата.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Андреа се появи като Дявол с ангелски криле
Андреа и Кости пеят с Боб Синклер и Шаги
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
