Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Дейвид Гарет с концерт в София през август

отпечатай новината

23.03.2022 17:44 | Видян 1141 пъти

Дейвид Гарет с концерт в София през август

Концертът на виртуозния Дейвид Гарет ще бъде на 30 август в Арена Армеец. Събитието, част от новото европейско турне на музиканта - ALIVE, беше планирано за 14 април, но поради сложната епидемична обстановка, екипът на Гарет  премести концерта през лятото. Най-новият проект на забележителния цигулар носи името на едноименния албум на музиканта  Alive – My Soundtrack, който той издава по време на пандемията.

 

Песните, включени в албума, са много лични и отразяват емоциите, чувствата и живота на Дейвид. ALIVE празнува живота и желанието на всеки човек да се почувства отново нормален, свободен и пълен с надежда за по-добро бъдеще.

 

Публиката ще чуе на концерта и интерпретации на класическите творби, като Confutatis на Моцарт и Dance of the Knights на Прокофиев.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !