Колкото по-близо си до природата,...

Смях: Колкото по-близо си до природата, толкова...

Учените постигнаха напредък в...

Учени постигат напредък в разработването на системи за...

Принц Хари вдъхнови британците

отпечатай новината

06.10.2020 16:59 | Видян 876 пъти

 Принц Хари  вдъхнови британците

Принц Хари от няколко години е покровител на ежегодния благотворителен маратон на Virgin Money. Той винаги присъства на тържественото награждаване на победителите и лично им връчва медали. Херцогът на Съсекс този път пропусна това събитие. След това записа видео съобщение до всички участници и се извини, че не може да присъства лично.

В официалния акаунт на състезанието се появи видео: „Тази година, за съжаление, не всички ще се движат по улиците на Лондон с Virgin Money. Вместо това 45 000 състезатели от цяла Великобритания и 109 държави ще участват в 40-ото състезание по новите правила. Те трябва да изминат 26,2 мили в мястото, където живеят “, каза херцогът на Съсекс.

Това решение се дължи на епидемиологичната ситуация в света. „Благодарение на всички вас, необикновеният дух на Лондонския маратон ще бъде усетен по целия свят. Няма да сме заедно физически, но ще бъдем заедно по дух“, каза той.
 

Синът на принцеса Даяна отбеляза, че подобни събития помагат на хората да се чувстват обединени в трудни моменти. „Искам също така да благодаря много за всичко, което правите в подкрепа на благотворителни организации, които се нуждаят от нашата помощ сега повече от всякога“, заключи Хари.

Източник: tialoto



автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !