НАЙ-НОВИ
Не се чувствам подготвен за...
"Не се чувствам подготвен да съм законотворец." Владо...
От болничното легло до огледалото:...
Американската ски легенда Линдзи Вон отново прикова...
Кой ще замени Карл Лагерфелд в Chanel?
10.12.2018 16:44 | Видян 2136 пъти
Следва веднага да се отбележи, че представители на компанията, притежаваща марката Chanel, не дават коментари относно ситуацията с Карл Лагерфелд. Известно е само, че в едно от изявленията си президентът на модната къща Бруно Павловски е съобщил: „Запознат съм с тези слухове и ги намирам за доста забавни. Но зад тях не стои нищо сериозно.“
Въпреки това, запознати твърдят, че в най-скоро време Лагерфелд ще напусне модната къща. На освободеното място много „пророци“ предвиждат да се настани Фийби Фило, която напусна модна къща Celine, но въпреки прогнозите не започна работа с марките Burberry или Bottega Veneta.
Според вътрешен източник скоро Лагерфелд ще бъде заменен от Виржини Виар, която понастоящем заема поста студиен директор на Chanel.
missbloom
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
