НАЙ-НОВИ
Тейт Макрей: как една „много...
Канадската поп сензация Тейт Макрей преживя изключително...
Грами 2026: албумът на годината е на...
Лейди Гага е големият фаворит за наградата „Албум на...
Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
27.07.2018 09:15 | Видян 2892 пъти
Днес актьорът твърди, че е успял напълно да се освободи от ревността, чувства се спокоен и ценностите му са се променили с годините и със създаването на ново семейсто.
“В някакви моменти съм бил ревнив, но отдавна не се занимавам с това враждебно за всеки чуство”, споделя Донков пред Playboy. “Мисля, че го махнах от себе си най-вече с търпение и с доверие. И се чувствам много зле да бъда ревнуван. Отровно е и за единия, и за другия.”
За половинката си Радина
“Според мен и двамата сме в красивия смисъл на думата диви, в смисъл на свободни… Можем да бъдем достатъчно диви, когато се налага, но пак това някакси го пазим за сцената. Иначе сме наистина много, много спокойни.”
За секса
“Не знам нещо, което не бих направил, дали си слагам някакви бариери, граници в тоя вид общуване, защото с партньора си можеш да експериментираш и да си доставяте взаимно удоволствие по начина, по който вие си решите. Сексът е общуване на друго, на по-висше ниво, освобождаване, експериментиране.”
Цялото интервю на Лилия Илиева можете да прочетете в актуалното специално издание на Playboy, в което са представени и финалистките в годишния конкурс Playmate of the Year.
Източник: missbloom.bg
svejo.net
facebook.com
галерия
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
- Деян Донков: Ревността е отрова, успях да се освободя
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
