НАЙ-НОВИ
Конър остава с присъда за изнасилване
Ирландски съд отхвърли обжалването на бившия шампион на...
Круз Бекъм „открадна“ белите слипове...
Певецът Круз Бекъм тръгна по стъпките на баща си Дейвид...
Благо Джизъса се точи на тъщата
14.11.2017 15:44 | Видян 2686 пъти

Жената на бившия футболен национал Благой Георгиев Есмер сама се хвали с красотата на майка си в социалните мрежи. Прехвърлилата 40-те години дама е наистина голяма красавица, а зетят ѝ не спирал да точи лиги по маминка, издават от обкръжението на палавия ритнитопковец, пише blife. Тъщата на Джизъса е по-красива дори от жена му Есмер, смятат феновете му в социалните мрежи.
Майка и дъщеря безспорно имат нещо общо във визията си, само че татарката Есмер се е оляла с пластичните корекции и доста се е отдалечила от оригиналната визия. Затова и родителката на шампионката по аржентинско танго събра повече комплименти от самата нея.
„Как иначе? Жената на Благо Колизеума има десетки корекции, а е едва на 25 години”, хилят се във фейсбук. Зевзеците съветват Благо да не му мисли много-много, ами направо да се мята върху тъщата, пък каквото сабя покаже.


свързани новини
Деси Фотосесията: Отказах секс с Джизъса, не исках да го разведа
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !