Артисти от осем държави озаряват със...

От 7 до 10 август, културното събитие ще представи 17...

Майкъл стана най-касовият биографичен...

Биографичният филм „Майкъл“, посветен на Майкъл Джексън,...

Запалиха колата на Мартина Петрова

отпечатай новината

17.08.2017 12:58 | Видян 5809 пъти

Запалиха колата на Мартина Петрова

Запалиха колата на танцьорката Мартина Петрова, която се прочу чрез скандалите си с фолкдивата Емануела, пише седмичник. На 7 август силен взрив, последван от облак дим, са чули и видели почиващи в курорта ни Слънчев бряг в 4 часа след полунощ.

Мерцедесът на Мартина е изгорял напълно, по-леко са пострадали още два автомобила. Мартина е сред най-актуалните моделки, като около името ѝ се въртят редица скандали.

През летния сезон тя е главно в Слънчев бряг, където със своя балет работи из нощните заведения. Тя упорито криела случката, защото не искала да се разбира, че за пореден път е наказана за постъпките си.

Изгорелия Мерцедес ML 320, собственост на Мартина Огнянова Петрова, бил паркиран пред хотел Сий Даймънд в Слънчев бряг. Името на Мартина е спрягано за любовница на бизнесмена Димитър Динев, от когото Емануела има син.

Самата Мартина не веднъж е преследвала фолкпевицата, като ту ѝ се правеше на фенка, ту я заплашваше. Двете дори стигнаха да се заплашват с полиция и арести.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !