НАЙ-НОВИ
Първо в Slava.bg: Приятел на Азис...
Снимка, публикувана в социалните мрежи, предизвика бурни...
Бащата на Никола Пелц защити младото...
Бащата милиардер на Никола Пелц – Нелсън Пелц – за първи...
Анджелина Джоли иска седмо дете
24.07.2017 09:01 | Видян 2309 пъти
Искрата между актрисата и мистериозния й партньор пламнала преди няколко месеца, а причината да не разкриват връзката си бил фактът, че и двамата все още били женени.
„Анджи е наистина сериозна за чувствата си към него. Искаше да е сигурна, че съпругата му ще му даде развод и тогава да предприеме следващата крачка. Нещата са спокойни и между нея и Брад“, обяснява източникът.
За да се сдобие с още един биологичен наследник, Джоли възнамерявала да използва сурогатна майка. Самата звезда все още не е коментирала казуса.
Към днешна дата актрисата от Господарка на злото има шест деца. Три от малчуганите са осиновени - 15-годишният Мадокс от Камбоджа, Захара, която е родом от Етиопия и Пакс, който е от Виетнам. Шайло е първородната й дъщеря, която обича да се държи като момче и държи да я наричат Джон. През 2008 г. се родиха и близначките Нокс Леон и Вивиан Маршлин.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
