НАЙ-НОВИ
Карди Би отново засечена с...
Нидерландският модел Йелисия Вестхоф, бивша партньорка...
Шакира избра 10-годишно руско момиче...
Една мечта се превърна в реалност за 10-годишната...
Очевидец на инцидента със Сани: Беше мъртвопияна, падна по стълбите
15.06.2017 13:01 | Видян 2596 пъти
Един от очевидците, присъствали по време на инцидента на сватбата - Даниел, разказа какво е видял, пише в. "България днес". "Не познавам много добре Александра, но знам що за човек е по принцип. Не я бях виждал отдавна, но когато се срещнахме на сватбата, беше много пияна.
И продължаваше да пие. Момчетата на бара не искаха повече да й сервират алкохол. Тогава тя започна да крещи, да се опитва да издърпва бутилката с уиски от ръцете им. Накрая те изпуснаха бутилката и уискито се разля по бара", разказва Даниел и допълва: "През цялото време Александра се държеше лошо с останалите гости. Никой с нищо не я беше провокирал, всички се забавляваха.
Тя обиждаше, наричаше шведките с грозни думи. Когато партито свърши, тръгнахме за такси. Трябваше да се слиза по много стълби. Тя и Сами бяха точно пред мен. Всички, които слизаха в този момент, видяхме как тя загуби равновесие и падна по стълбите. Сами се опита да я задържи, но не успя и тя падна. И почна да крещи. После нашето такси дойде, но това е, което видяхме.
Източник и снимка: Novini.bg
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
