НАЙ-НОВИ
Тита сватосала Искрата и Дара Екимова
Попзвездата Тита предизвика усмивки сред феновете, след...
Бритни Спиърс заснета в нетрезво...
Скандално видео от Лос Анджелис показва Бритни Спиърс...
Шампионката от Мастър шеф обрана в мола
09.06.2017 16:51 | Видян 2777 пъти
В Мастър шеф имало моменти, в които ѝ било много трудно. Понякога ходела болна на снимки - с висока температура, но страстта ѝ към готвенето и храната я мотивирали да преодолява препятствията и да продължава напред.
"Стремях се да мисля позитивно, да направим страхотно шоу и хората пред екрана да са доволни", сподели Божана пред седмичник.
Наградата си от 100 бона тя ще използва за да организира веднъж на месец и половина на различни места из страната забавно-развлекателни прояви, за които дълго да се говори. Ще участват музиканти, а кулминацията на вечерта ще е консумирането на изискана храна, приготвена собственоръчно от Божана. Входът ще е свободен, ще се плаща само за ястията.
Последните няколко месеца донесоха на чаровната кулинарка куп положителни емоции, но не липсваха и изключително неприятни моменти.
В разгара на участието ѝ в Мастър шеф тя била ограбена най-нагло в един от столичните молове.
Отишла да превежда пари там, а докато се качвала с ескалатора от паркинга към търговската част на сградата, крадци пребъркали чантата ѝ. Взели ѝ портмонето с голяма сума, а също и личните документи - български и холандски.
"Отидох в районното полицейско управление и се оказа, че пред мен чакат две момичета, обрани на същото мястп", връща се към кошмарното си преживяване победителката в готварската надпревара на Би Ти Ви.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

