Бела Хадид издава мемоари

Бела Хадид ще издаде мемоари, озаглавени „Между нас“....

Александра Богданска блести на...

Александра Богданска бе сред официалните гости на...

"Лацио" пожела Валери Божинов

отпечатай новината

03.01.2009 15:00 | Видян 10643 пъти

"Лацио" опитва да върне Валери Божинов в Италия. Римският клуб потърси контакт с "Манчестър Сити" за евентуален наем на българския национал до лятото. Божинов в момента е контузен и ще се върне в игра в края на януари.

Българският нападател засега декларира желание да остане в "Сити" и да се бори за мястото си. Треньорът Марк Хюз на няколко пъти отсече през последната година, че държи на Божинов въпреки двете му ужасни травми след трансфера от "Ювентус" - скъсана връзка на коляното през 2007 и скъсан ахилес през миналото лято.

22 годишният ни талант направи име точно на Апенините, където държи рекорда за най-млад чужденец дебютант в Серия "А". Божинов се прочу след като за два сезона с Лече и Фиорентина наказа с голове пет големи в Италия - "Ювентус", "Милан", "Интер", "Рома" и жилаещия го сега "Лацио".

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !