НАЙ-НОВИ
Китайски говори внучката ми: Путин
Хит по време на срещата на руския президент Владимир...
Милиардер остави децата си без пари...
Милиардерът Павел Дуров, който основа Телеграм, заяви,...
Лейди Даяна имала секс играчка за талисман
16.08.2016 16:38 | Видян 2194 пъти

Кралските особи винаги са били мистичните фигури на едно друго далечно общество, пише "Всеки ден". Твърдението, че често се раждат със златна лъжица в устата, няма да е далеч от истината. Години след трагичната загуба на принцеса Даяна, продължават да излизат най-различни слухове относно нейния по-личен живот.
Кралският офицер и охранител на дамата Кен Уарф призна, че след една сериозна вечер в Париж, персоналът на принцесата закупил секс играчка. След това Уарф накарал сестрата на Даяна - Сара, да постави играчката в багажа ѝ.
В новата си книга Closely Guarded Secret той разказва, че Даяна много обичала шегите и всякакви закачки и оценила моментално доброто попадение на своя персонал. Кен също така разказва, че постоянно е бил предизвикван от принц Хари и Уилям на двубой.
Иначе принцесата смятала секс играчката за нейния най-силен талисман и понеже не можела да се разделя с него, помолила да бъде изпратен с дипломатическата поща от Лондон до британското консулство в Непал при нейно посещение в азиатската страна.


свързани новини
Продават рокля на принцеса Даяна за 145 000 долара
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !