НАЙ-НОВИ
Джеф Безос отговори на протестиращите...
Джеф Безос и Лорън Санчес отклониха въпроси на...
Кайли Дженър наруши важно правило за...
Сватбата на Джеф Безос и Лорън Санчес се оказа...
Лили Цветкова в „Иде нашенската музика”
12.12.2008 15:30 | Видян 2211 пъти

Фолклорната певица Лили Цветкова ще бъде специален гост на предаването „Иде нашенската музика”, което ще се излъчи в събота /13 декември/ от 13.00ч. по БНТ1 и БНТ САТ.
Лили Цветкова разказва за стремежа си чрез нейните песни да съхранява българските фолклорни традиции и да поддържа жив духа на българщината. По избор на водещите на предаването и музиковедите във фолклорното студио, Лили Цветкова ще изпълни пет своите песни, сред които са: „Коня Врана” и „До три ми пушки пукная”.
Непосредствено преди участието си в предаването фолклорната певица преживя опасен инцидент. Въпреки болезнено падане по стълбите, Лили Цветкова не се отказа от участието си.
„За мен e голяма радост да бъда гост на това предаване, защото отношението на всички във фолклорното студио на „Иде нашенската музика” е изключително позитивно. Моето впечатление е, че те споделят целта да се опази българската фолклорна музика жива и обичана” – сподели фолклорната певица.


свързани новини
Лили Цветкова пее за юбилея на читалище
Лили Цветкова подкрепена от фенове
Лили Цветкова - най-обичана на "Пирин Фолк" Сандански
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !