НАЙ-НОВИ
Нов глас в българската психология:...
Изцяло нов подход в терапевтичната практика у нас...
40% от "турската" фирма на Терзиев са...
40% от консорциума на "турската" фирма, на която кметът...
Бирмата разкара Алисия
21.07.2016 09:17 | Видян 4813 пъти
 
            Новината, че Ася от Вакарел е забила милионера Георги Станоев, известен още като Бирмата, се разчу през януари. Влюбените се опитваха да крият връзката по настояване на нежната половинка от двойката, но тя бързо стана обществено достояние. През април обаче стана ясно, че наскоро загаджилите се светски персони са се разделили, след като се появиха на едно и също светско събитие, но седнаха на отделни маси. Броени дни по-късно двамата отново се събраха само за да скъсат отново.
Според запознати разривът в двойката настъпил преди броени дни заради лудата ревност на Бирмата. За да избегне скандал, Алисия го излъгала, че сама ще плаща ваканцията със сина си в Марбея, където е в момента. После обаче се разчу, че парите идват от джоба на бившата голяма любов на Ася - бащата на детето й Валери Божинов. Както „Всеки ден" писа, футболистът пое разноските по почивката на другата си бивша жена - Николета Лозанова, и дъщеря си Никол. Затова нямало как да не направи същия жест и към Алисия и малкия Валерко.
Когато станало ясно от кого взима пари за море, Бирмата така се разбеснял, че вдигнал зверски скандал на любимата си. Тя пък от своя страна не била склонна да търпи пристъпите му на ярост и набързо си събрала багажа.
Според запознати певицата се е чувствала добре с Жоро, но не е кой знае колко влюбена в него, така че скъсването я притеснявало единствено откъм неговата финансова страна. Както е известно, милионерът пръскаше луди пари по гаджето си, а сега всички глезотии, които й осигуряваше, ще останат в историята.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					