Fendi Karlito – много по-стилно от...

Още през 2014 г. Fendi представи ключодържателя Karlito...

15-те най-богати модели

Красота, стил и финансово влияние – модният свят ражда...

Джордж Клуни, Ричард Гиър и Салма Хайек се срещнаха с Папа Франциск

отпечатай новината

31.05.2016 13:09 | Видян 1655 пъти

Джордж Клуни, Ричард Гиър и Салма Хайек се срещнаха с Папа Франциск

Някои от най-популярните холивудски звезди имаха честта да се срещнат и да стиснат ръката на главата на католическата църква папа Франциск.

Джордж Клуни и съпругата му Амал, Ричард Гиър и младата му половинка Алехандра и актрисата Салма Хайек придружена от съпруга си Франсоа-Анри Пино и дъщеря им Валентина получиха медали "Маслинова клонка на мира" за спонсорирането на ватиканската благотворителна организация за образование на младежи.

По време на събитието папа Франциск обяви, че за разлика от предшественика си папа Бенедикт, той няма никакво намерение да се отказва от папството. И макар че е бил изненадан от избора именно той да оглави католическата църква, е доволен, че се е заел с тази работа.

elle.bg

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !