НАЙ-НОВИ
ДА! Бротерия със Зелена хармония и...
Зелена хармония е име на салата с китайско зеле - едно...
Дъщерята на Джони Деп блести от...
Дъщерята на Джони Деп – Лили-Роуз Деп – бе забелязана да...
Оливия Уайлд по стъпките на Анджелина Джоли
19.05.2016 11:53 | Видян 1784 пъти
Оливия Уайлд, която е в очакване на второто си дете от актьора Джейсън Съдейкис, посети сирийски бежански лагер в Амман. Освен че сподели с феновете си снимки от срещите си с жените и децата там, тя не пропусна да сподели и мнението си за ситуацията, в която те се намират, както и показа ясно отношението си към кандидат-президента на Щатите Доналд Тръмп.
„Следващият път, когато чуете някой, дори загубеняк като Доналд Тръмп, да казва, че сирийските бежанци трябва да бъдат отхвърляни и вземани под специално внимание, сетете се за това дете“, написа към кадър на синеоко момиче Оливия. „Тези деца заслужават нашето съчувствие и действия. Доналд Тръмп не би могъл да оцелее и 5 минути на тяхно място.“
Уайлд не пропусна да покаже и жените, с които се срещна в лагера и които я научили как да шие дрехи. Актрисата направи серия от снимки в Амман, споделяйки, че се е влюбила в древния град и призова феновете си да отидат и да го видят.
Нищо чудно съвсем скоро Оливия да реши да последва примера на колежката си Анджелина Джоли. Актрисата е посланик на добра воля именно по проблемите за бежанците.
Източник: elle.bg
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
