Анджелина Джоли на кинофестивала в Рим

Анджелина Джоли присъства на премиерата на новия си филм...

Рита Ора на афтърпарти по бельо

Рита Ора отново доказа, че няма никакви задръжки да...

Арета Франклин стана на 74

отпечатай новината

15.04.2016 17:52 | Видян 2240 пъти

Арета Франклин стана на 74

Кралицата на соул музиката Арета Франклин отбеляза подобаващо 74-ия си рожден ден в компанията на 100 гости. Франклин навърши 74 години на 25 март, но събра приятели и близки на празненство на 14 април в хотел "Риц-Карлтън" в Манхатън, Ню Йорк, предаде АП. Франклин беше на маса в компанията на известни личности, сред които звукозаписният продуцент Клайв Дейвис и преподобният Джеси Джексън.

Това, което липсваше на гостите, беше изпълнение на самата Кралица на соул музиката. Арета Франклин остави други певци да се изявяват на сцената и само поклащаше глава по време на изпълненията на "Дизи Гилеспи Ол Старс" и Денис Едуардс, прочул се с групата "Темптейшънс".
Тортата за празненството на живата легенда на соула беше докарана под звуците на песента "Happy Birthday" на Стиви Уондър.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !