НАЙ-НОВИ
Рекордьор с 3 филма и 4 роли на един...
Нилс Шнайдер е сред най-натоварените актьори на...
Шарън Стоун разказа за реакцията на...
Актрисата Шарън Стоун споделя откровени подробности за...
Бербатов най-вероятно готов за дербито на Манчестър
27.11.2008 16:20 | Видян 4800 пъти | Гласували 2
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви, че се надява да може да използва Димитър Бербатов в предстоящото дерби срещу градския съперник Манчестър Сити, което ще се играе през този уикенд на "Ийстландс".
Българинът пропусна последните две срещи на "червените дяволи" заради травмата, която получи по време на резила в Сърбия. Сър Алекс обаче заяви днес: "На фронта с контузиите, ние се надяваме Бербатов да тренира днес. Трябва обаче много да се внимава с травмите в подколянното сухожилие. Не му е лесно. Той никога не е имал травма там в досегашната си кариера. Трябва да решим дали да го използвам в неделя или да го оставя на пейката. Зависи как ще протече тренировката".
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Бойко, Митко и Слави се срещат с... бебета
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
