НАЙ-НОВИ
Не аплодирайте мира, ако игнорирате...
„Не аплодирайте мира, ако игнорирате болката“: Том Харди...
На 79 години си отиде Даян Кийтън –...
Холивуд загуби една от най-обичаните си актриси – Даян...
Словачка: Гришо ми беше първият
21.10.2015 18:00 | Видян 3778 пъти

Романа Табак е родена през 1991 година и двамата с Димитров са били гаджета през 2008 г., като участват заедно в юношеската надпревара на "Уимбълдън". Тогава Гришо печели титлата, а словачката стига до 1/2-финал.
Именно тя е неговата дама на официалния прием след приключване на надпреварата. Двамата се разделят по-късно, а тя спира с тениса, тъй като й откриват заболяване, което пречи на спорта. В момента Табак е студентка в Ню Йорк, където изучава психология.
Тя участва в различни турнири на любителско ниво и не пропуска да посети големите надпревари, където с радост се потапя в атмосферата на живота, който може би е щяла да има, ако не беше заболяването.
"Не съм познавала друг мъж преди Григор. Той беше моята голяма юношеска любов, която винаги ще помня. Не съм имала друг мъж до себе си след него до 23-ата си година. Останахме приятели и след като той започна връзка с Мария Шарапова", споделя Табак.


свързани новини
Григор не играл за България, за да спи с Никол Шерцингер?
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !