Малума впечатли с безупречен стил на...

Колумбийската суперзвезда Малума беше сред...

Синовете на Бритни Спиърс дебютираха...

Синовете на Бритни Спиърс – Шон Престън (20) и Джейдън...

Преслава напусна "ВИП Брадър" заради 200 бона

отпечатай новината

01.10.2015 10:53 | Видян 3630 пъти

Преслава напусна

Преслава е напуснала Къщата на "ВИП Брадър" заради 200 000 лева, научи сензационно "Всеки ден". Тлъстата сума, а не нещо друго е в дъното на нейното решение.

Изпълнителката ще грабне големите пари от една от големите политически партии, за да пее по време на предизборната им кампания на местните избори на 25 октомври. Политическата формация щяла да изплати сумата като компенсация спрямо добричлийката за доброволния ѝ отказ да продължи да участва в "Големият брат".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !