НАЙ-НОВИ
40% от "турската" фирма на Терзиев са...
40% от консорциума на "турската" фирма, на която кметът...
Перо "Забравихме ли нещо" в бюджета...
В официалния бюджет, представен от кмета Терзиев и лично...
Спорове във Фермата тази вечер
15.09.2015 13:52 | Видян 2112 пъти
 
            Изборът на фермер на седмицата и сложната персона на Веселин обединиха „затворника и полицая”, които се хванаха за главата. Привилегиите на Веселин обаче се отразиха и на останалите участици и най-вече на Мис Баба, която „имаше честта” да занесе кошницата с чисти чаршафи в стаята на фермера на седмицата.
Тази вечер предстои 16-те фермери да се запознаят със стопанина на „Фермата” – бай Георги, а зрителите да разберат кои ще са двамата ратаи, определени от Веселин, които ще трябва да ядат огризките от вечерята и да търкат тоалетните. В първия дейли епизод, зрителите ще видят още как участниците се борят с разградения двор на фермата и как си построяват кошара и кочина.
Вторият епизод на най-новото риалити в ефира повтори огромния интерес сред зрителите на bTV и в понеделник вечер, когато най-голям процент от телевизионната аудитория отново настрои приемниците си на „Фермата”. Пикът на зрителски интерес нараства постепенно и почти час след старта на шоуто разликата между bTV и втората по гледаемост Нова телевизия е близо 2 пъти. Сложната ситуация в риалитито бе коментирана от журналистите на bTV Антон Хекимян, Алекси Сокачев, Кристина Патрашкова и Радост Драганова, а напрежението дори в студиото бе голямо. В крайна сметка, за да разчупи малко напрежението, спортният журналист на bTV Алекси Сокачев си направи шега с водещите и „поправи недоразумението”, което цяла вечер виждаха всички зрители в студиото и пред малкия екран, а именно – „върна” очилата на Иван обратно на лицето на Андрей.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Андрей загатна за раздялата с Бориса
Майор пое командването във "Фермата"
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					