НАЙ-НОВИ
Амелия и Елайза Спенсър впечатлиха с...
Амелия и Елайза Спенсър, племеннички на покойната...
Звездите пожелаха Кание за президент
08.09.2015 10:29 | Видян 670 пъти
Рапърът Айс Кюб призна, че би гласувал за Уест и според него от Ким Кардашян би станало добра първа дама.
„Ще гласувам за Кание. Защо не? Кой е по-добър от Кание за тази позиция? Нямам против Ким да бъде първа дама. Без значение кой е президент, на сутринта пак трябва да станеш и да работиш“, сподели пред Daily Mail певецът.
Риана бе една от другите звезди, която публично изрази подкрепата си за Уест.
„Хората гласуват за Доналд Тръмп, защо да не гласуват за Кание? Чух речта му и бях наистина впечатлена. Беше невероятна“, каза наскоро барбадоската.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
