Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Българската Адел се пробва като манекенка

отпечатай новината

07.09.2015 16:20 | Видян 1427 пъти

Българската Адел се пробва като манекенка

Петя Данкова, често определяна като българската Адел, очарова гостите по време на официалното откриване на най-новия бутик BIG SIZE в Sofia Ring MALL. „Аз, като широко скроен човек съм щастлива, че съм част от този празник на цветовете и материите. С дрехите за макси мъже и макси жени се чувствам комфортно, както в ежедневието, така и на сцената.” - сподели Петя и изпълни някои от най-прочувствените балади на британската си двойничка. Певицата с кадифен глас се влюби в италианската изисканост на дрехите и побърза да пробва няколко от тях. 
Ден преди да отпътува обратно за Лос Анжелис, актьорът Антон Касабов пожела успех на уютното пространство, предназначено за макси мъже и жени, които търсят елегантен стил и изисканост. Актьорското присъствие бе подчертано и от Иван Матев, познат на публиката като Супер Любо, придружен от най-малката си дъщеричка Елица.
Специално за събитието от Италия пристигна Джан Луиджи Бонаци, един от най-търсените „plus size” модели в Италия. 
 
«Когато пътувам до България, неизменно забелязвам, че стайлингът на хората, чиито облекла изискват „plus size” размер е еднопластов и най-често в сиво-черната гама. Животът ми в Италия и честите пътувания ми показаха, че широко скроените личности могат да имат много по-богат и колоритен избор от дрехи. За това реших да създам място за макси мъже и макси жени, което няма да наричам бутик или магазин, а пристан, където те да се насладят на избор от качествени материи, ярки цветове и нестандартни кройки” – каза на откриването авторката на концепцията Петя Тилева. 
BIG SIZE е италиански мултибранд бутик, който задоволява и най-взискателните желания на своите клиенти, предлагайки оригинална италианска конфекция. Бизнес партньори на фирмата са Maxfort, Keyra-Alberto Cacciari, Sophia, Moda Positano, Gianni moda и Femme. BIG SIZE интерпретира по собствен начин глобалната тенденция за създаването на функционални, лесни за носене модели с непреходен дизайн, максимален комфорт, всекидневна изтънченост и лукс. Основните характеристики в колекциите включват разновидни детайли с неправилни кройки и съчетание на различни материи в един модел. Мисията на BIG SIZE е да осигури стилни и дизайнерски облекла на клиенти с по-едро от средното телосложение. Конкурентното предимство, както и разпознаваемостта на марката се базират не на това, че се предлага свръх големи размери, а че едрите хора могат да намерят тук стилни и изискани облекла от водещи италиански марки. Характерните за есенно-зимната тенденция принтове са част от най-новите колекции италиански облекла. В мъжките облекла преобладават спортните линии, но за елегантните господа са предвидени сака с модерна кройка, подчертана от декоративни шевове и изискани детайли. 
 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !