$60М излиза UFC-арената в Белия дом...

Строительство арены для боев UFC на территории Белого...

Външната министърка със скандално...

Външният министър на Турция Хакан Фидан беше посрещнат...

Всички се разведоха от женените

отпечатай новината

09.07.2015 15:32 | Видян 2867 пъти

Всички се разведоха от женените

И третата двойка от проваления експеримент „Женени от пръв поглед“ се разделиха! Атанас Хаджийски и Антония Първанова са в развод и повечето близки на Наско винят именно Тони за злощастната развръзка, твърди "Хотарена". За края на брака им подсказа самата Тони в социалната мрежа.

Тони: „Това беше поредният удар на съдбата“
„След толкова глупости, които изчетох по свой адрес,
след толкова прокоби и злоба отправена към мен,
искам да кажа на всички:
 
„ТОВА КОЕТО НЕ МЕ УБИВА, МЕ ПРАВИ ПО-СИЛНА“!
 
Благодаря на всички, които застанаха зад мен, които ме подкрепиха и които не повярваха на лъжите изписани по мой адрес.
 
Благодаря за всичко лошо, което ми се случи, защото ме направи по-силна,
за да мога да посрещна с високо вдигната глава и поредния удар на съдбата.
Дори сега не се притеснявам от нищо и вярвам в съдбата.“
 
Антония досега не си е позволявала да поства каквото и да било около личния си живот. Явно обаче коментарите от страна на близки и познати на Атанас са й дошли в повече и тя избухна. От думите й става ясно, че приема тежко развода с Наско и е обидена. Тя говори за „поредния удар на съдбата“, „всичко лошо, което ми се случи“ и „това което не ме убива, ме прави по-силна“.
 
Запознати с интригата коментираха, че Тони се чувства страшно обидена от цялата ситуация и не се смята за виновна за раздялата. При последното им интервю обаче тя призна, че доста го ревнува от бившите му приятелки и не е изключено това да е една от причините за развода.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !