НАЙ-НОВИ
Бюлент разказва за Т. Богомилова като...
На 18 юни, сряда, от 21:00 ч. по БНТ 1 в портретната...
Мистериозна смърт преобръща съдбата...
Мексиканската поредица тръгва на 21 юни (събота) и ще...
Криско и Михаела Филева обраха наградите на БГ Радио
25.05.2015 10:48 | Видян 2475 пъти

Криско и Михаела Филева са БГ изпълнителите на годината. Годишните музикални награди на БГ Радио бяха връчени пред 20 000 зрители в Благоевград и в Бургас.За първи път отличията се връчват на две сцени, едновременно в два града. Освен тях, отличени със статуетки бяха и малките Крисия, Хасан и Ибрахим, Жана Бергендорф, Мария Илиева и Б.Т.Р.
Детето чудо Крисия и акомпаниращите я Хасан и Ибрахим, взеха наградите за трио и видеоклип на песента Планетата на децата. Големите победители бяха избрани чрез слушателски вот. Наградата за БГ вдъхновение бе връчена на Тони Димитрова от сцената в Бургас.
Изненада за публиката бе и Легендарна група, сформирана от Стенли, Йордан Караджов от Сигнал, Константин Марков от Тангра, Константин Цеков от ФСБ, Митко Кърнев от D2 и Любо Киров, който бе на барабаните.


свързани новини
Бащата на Криско: Захвана се с рапа, след като мутира
Вижте кои са финалистите в „Като две капки вода“
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !