2 седмици Терзиев не чисти на ул....

2 седмици Терзиев не чисти на ул. Пчела, р. Кр. село и...

Ще съди ли Деми Ловато нашата Дара?

Новата балада на Дара, позната като „Нищо повече“, не е...

Новата любима песен на Камелия

отпечатай новината

30.10.2008 17:20 | Видян 61919 пъти | Гласували 8

Новата любима песен на Камелия

Броени дни след своята телевизионна премиера, най-новото видео на Камелия – “Фалшива кожа” даде заявка за хит на Есен 2008. Лъжа, лицемерие, интрига и коварство се преплитат на екрана, пресъздадени по новаторски начин от певицата и снимачния екип.

Видеоклипът е заснет за рекордните 14 часа, а Камелия отново доказва, че е истински “хамелеон” пред камерата. Въпреки сериозния и философски сюжет на клипа, не липсват и забавни случки по време на снимките, за които Камелия си спомня с усмивка.  Звездата на “Планета” ТВ демонстрира интересна и нестандартна визия, която още повече засилва посланието на песента. Новата песен на неустоимата изпълнителка се ражда под перото на поета Теньо Гогов и аранжора Ленко Драганов.

“Фалшива кожа” не е комерсиална песен по думите на Камелия, но е продукт, който тя отдавна търси и иска да включи в репертоара си. Певицата споделя, че тази песен я докосва чисто душевно и й напомня начина, по който е усетила безспорния си хит – “Ти си”.  Почитателите й пък са категорични, че “Фалшива кожа” бързо ще се утвърди като една от емблематичните й песни.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !