Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Снимат пети сезон на Под прикритие

отпечатай новината

01.04.2015 17:46 | Видян 1803 пъти

Снимат пети сезон на Под прикритие

БНТ ще снима пети сезон на култовия си сериал Под прикритие. Новината съобщи директорът на телевизията Вяра Анкова по време на пресконференция за детската Евровизия. Не е напълно ясно обаче, кой ще снима сериала.

В началото на март Управителният съвет на БНТ е дал съгласие за прехвърлянето на всички права за използване на сериала Под прикритие от Камера (собственост на Митовски и Гочев) на Камера Ентъртейнмънт (собственост единствено на Митовски).

„Смятам, че това е един от най-успешните продукти на БНТ, докато има интерес от продажба и от копродуцентство, защото в момента преговаряме за копродуцентско участие с различни наши партньори и други компании, които имат интерес в участие в копродукция за пети сезон на Под прикритие, просто защото наистина сериалът стана изключително известен на тв пазар“, заяви Анкова.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !