„All’s Fair“: Правният сериал с Ким...

Hulu обяви премиерната дата на правния сериал „All’s...

Кайли Дженър издаде първата си песен...

След години слухове, Кайли Дженър официално дебютира в...

Малина с 5 фиша от КАТ

отпечатай новината

29.01.2015 16:23 | Видян 1942 пъти

Малина с 5 фиша от КАТ

Фолкдивата Малина се е взела прекалено на сериозно и не спазва правилника за движение, разказаха очевидци пред "Уикенд". Певицата шофира мощен джип БМВ Х5 и редовно надвишава маскимално разрешената скорост, като и не слага предпазен колан.

"Карах с около 120 километра по магистрала "Тракия", а малко преди Стара Загора тя профуча толкова бързо покрай мен, че със сигурност караше с над 180 км/ч, щеше да ме отнесе", оплака се потърпевш. Заради известността си братовчедката на Сиемон Дянков минава без глоби, а само с автограф, когато я спре полиция, разказват свидетели.

Въпреки това невинаги популярността помага на Малина. Фолкпевицата има да плаща 5 фиша на стойност на 1500 лева в КАТ, тъй като е заснета от камери.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !