Big Brother идва още по-цветен на 21...

След големия си успех миналата есен, легендарното...

Десислава шокира със стайлинг

Фолк певицата Десислава се появи на свое участие край...

Славена Вътова напъва за тв продуцент

отпечатай новината

09.01.2015 15:44 | Видян 1741 пъти

Славена Вътова напъва за тв продуцент

Най-красивата българка за 2006 г. Славена Вътова вижда бъдещето си в телевизията. Брюнетката се пристрасти към камерата, след като я взеха за коментатор в лайв студията на последния „ВИП Брадър”. Тя обаче се блазни и от работата зад кадър, основно като продуцент, пише 'Монитор".

„Интересувам се от хората, които продават формати. Как се избира какво ще се гледа, в какъв часови пояс ще бъде интересно относно платежоспособността на потребители и рекламодатели, как се правят проучванията. Как чисто и просто рейтингът се отъждествява с пари”, обясни пред Нова тв бившата рецепционистка. Осем години след триумфа си на „Мис България” тя е категорична, че конкурсът е загубил от авторитета си. „Има такова изобилие от конкурси и миски в момента, че това вече не е конкурс, а нещо като концерт по желание.”

Съвсем скоро Вътова ще каже „да” на бизнесмена Юлиян Цолов, който е с 16 години по-голям от нея. Двойката очаква и първото си дете.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !