НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
"Мис Плеймейт 2012" се омъжи
28.09.2014 09:00 | Видян 1989 пъти
Силвия Бахати, носителка на титлата „Мис Плеймейт 2012", се омъжи. Красивата блондинка вдигна пищна сватба и се врече във вечна вярност на дългогодишния си приятел - Иван Ангелов, съобщи BLife.Силвия напусна България през миналата година и заживя в Лондон. Най-вероятно със съпруга й ще продължат да живеят там и след сватбата.
Силвия категорично настоява да бъде разграничена от предшественичките, носителки на титлата „Плеймейт". Малко след победата, тя заяви, че не прилича на Златките и на Николета и до този момент с поведението си потвърждава това.
Снимка: lifestyle.bg
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
