Матю Макконъхи отново заговори за...

Матю Макконъхи отново остави отворена вратата към...

Мадона поведе Тейлър Суифт с 11...

Мадона отново показа, че името ѝ продължава да има...

Модна къща Принцес облякоха дебютантките на Виенския бал

отпечатай новината

10.03.2014 16:45 | Видян 4309 пъти

Модна къща Принцес облякоха дебютантките на Виенския бал

За пета поредна година модна къща Принцес облякоха дебютантките на традиционния Виенски бал, който се провежда под патронажа на австрийското посолство в София.

Роклите са изработени специално за красивите балерини и паснаха по мярка на грациозните им тела. Момичетата се движеха като бели лебеди по сцената и си спечелиха куп почитатели сред мъжката част от гостите.

Дизайнерките на модна къща Принцес Соня Атанасова и Силвана Данаилова също грееха в разкошни тоалети, ушити собственоръчно, специално за бала.

"Нямам нито една забележка по отношение на облеклата на дамите тази година, справили са се чудесно с подбора на тоалети, за разлика от миналата година, когато се наблюдаваха животински принтове, напълно неподходящи за случая", коментира Соня Атанасова. Нейната агенция за ивенти и декор Диаманти бе украсила и цялата зала на хотел Шератон.


Снимка: Пламен Колев

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !