НАЙ-НОВИ
Агресията има решение: Обучение във...
Специализирано обучение за преодоляване на агресията в...
Три награди за Народния театър на...
Поредно признание за творчеството си получи Народният...
Нешка ще връща на Илияна по бТВ
12.09.2008 12:41 | Видян 4067 пъти

Нешка Робева ще съдийства Илияна Раева. Легендарната треньорка е арбитър в шоуто Dancing Stars по бТВ. Първото й златно момиче пък е сред участниците, потвърдили участие в него. През последните години отношенията между двете амбициозни дами в никакъв случай не могат да бъдат определени като добри.
Причината е проста – огненият характер на Раева я е отвел в лагера на вечния враг на великата и призната от целия свят Нешка. Става въпрос за бившата депутатка Мария Гигова. Представянето на ръководената от двете грации българска художествена гимнастика в Пекин няма как да се определи по друг начин, освен като пълен провал.
Говори се, че типично в стила на Нико Тупарев като продуцент, някои от участниците в проекта все още не са наясно за колко пари ще работят.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !