Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Daft Punk купонясват с шампанско след наградите Грами

отпечатай новината

29.01.2014 12:00 | Видян 1159 пъти

Daft Punk купонясват с шампанско след наградите Грами

Иконичното френско денс дуо Daft Punk избраха шампанското Perrier-Jouët, за да отпразнуват триумфа си след 56-тите Grammyнагради в Лос Анджелис.

След тяхното изключително изпълнение на едно от парчетата на годината „Get Lucky" отпразнуваха своите четири награди Grammy на специално частно парти в легендарния Park Plaza Hotel.

Енигматичното електронно дуо спечели пет награди, включително най-добър денс/електронен албум за "Random Access Memories" и изпълнение на поп дуо/група за "Get Lucky".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !