Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Обявиха номинираните във Вторите Български Хип Хоп Награди

отпечатай новината

27.01.2014 09:30 | Видян 2925 пъти

Обявиха номинираните във Вторите Български Хип Хоп Награди

359 HIP HOP AWARDS обяви всичките си номинациите  на официално парти в клуб CUBO. Водещият Наско Михайлов представи всички артисти в топ 5, номинирани във всяка една категория. Боби Ваклинов от „Господари на ефира‘‘ представи  на сцената на клуб CUBO  ексклузивно  новото си парче – „Неудобно“ в компанията на захаросаните момичета от SUGAR WINGS DANCE GROUP.

Освен Боби и момичетата, на сцената се изявиха и едни от най-обещаващите млади артисти – VKO & BUDDUBBAZ заедно с Ирина Вълкова.
Момчетата от Fullclip също представиха за първи път най-новото си парче – “Show me the money”, което е в колаборация с Honn Kogn, както и най-хитовите си парчета.

За пулта на пост бяха - David a.k.a DVD, заедно с DJANE Lil Mama, която е номинирана в категория Най-любима DJane/Selector за 2013 година, които заедно радваха посетителите на заведението до ранни зори.

Най-верните фенове получиха и подаръци под формата на билети за церемонията на 5-ти февруари в зала 1 на НДК.

Гала церемонията по връчването на Вторите Български Хип Хоп Награди – 359 HIP HOP AWARDS  2014 ще се проведе в зала 1 на НДК на 5-ти февруари /сряда/ от 19:30. Тази година организаторите обещават бляскава церемония и  световно шоу.

Най-доброто от българската хип хоп сцена за 2013 година е селектирано в над 20 категории.

2013 година беше изключително силна година за българската хип хоп сцена и селектирането на ТОП 5 във всяка една категория беше изключително трудно.
За обективното протичане на вторите български хип-хоп награди се учреди и първата българска хип-хоп Академия – 359 Academy.

Целта на Академията е създаване на експертен съвет в областта на българската хип-хоп сцена – продуценти, текстописци, режисьори, журналисти и други, които да селектират най-подходящите и заслужили участниците и проекти в различните категории номинации. Академията ще служи за обективното оценяване и подпомагане на българската хип-хоп сцена.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !