Носители на наградата Грами за латино...

Те съхраняват и обогатяват наследството на големия...

Филмовите премиери по bTV Cinema през...

Филмовият канал обещава силно начало на летния сезон с...

Илиян Тупалката присъствал на раждането на сина си

отпечатай новината

20.01.2014 10:15 | Видян 3175 пъти

Илиян Тупалката присъствал на раждането на сина си

Детето сме го кръстили на татко. Баща ми се казва Ицо – не е Христо, а е Ицо. Това разказа новоизлюпилият се баща Илиян, по-известен като Тупалката, пред предаването „Club News: Десертът“ по News 7. Той беше навестен от телевизионен екип в дома си, където живее с майката на бебето – Камелия, пише Блиц.

„Всеки втори българин си кръщава детето примерно Фернандо, Алфредо, Майкъл, не знам си кой, Силвестър Сталоун и т.н. Би трябвало да запазим българското, донякъде...“, смята той. „Присъствах на раждането, между другото. Голяма тръпка, но не го препоръчвам. Не е много желателно да се вижда това“, споделя фолкпевецът.

Илиян няма брак с майката на Ицо – Камелия Радева, която е бивша национална състезателка по художествена гимнастика, но твърдо заявява, че сега не иска да повтаря грешките, които е допускал по време на предишните си връзки. „Страхотно, супер, много е яко. Пожелавам го на абсолютно всеки човек да го усети това нещо, тая тръпка“, каза певецът.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !