Точно 19 минути овации за иранския...

С 19 минути овации беше посрещнат иранският носител на...

Приятелят на А.Джоли като Менгеле и...

Докато украинският режисьор Сергей Лозница може би...

Forbes обяви своите бизнес герои за 2013 г.

отпечатай новината

15.01.2014 14:30 | Видян 1486 пъти

Forbes обяви своите бизнес герои за 2013 г.

Списание Forbes България раздаде своите бизнес награди за трета поредна година, които отличават добрите бизнес практики и насърчават предприемаческия дух в България. На изискана церемония, реализирана с генералното спонсорство на BNP Paribas и любезната подкрепа на Gentlemen Jack и Ernst&Young, късно снощи в хотел „Балкан” – София, в присъствието на над 350 гости, изданието обяви победителите в осемте категории на Forbes Business Awards 2013. Почетен гост на събитието беше г-н Сашо Дончев.

Тази година най-силно бе присъствието на компании от сектора на информационните технологии. Големият победител е технологичната компания „Скейл Фокус”, която спечели две първи места – за клиентска политика и развитие на бизнеса и второ място в категория най-добър стартиращ бизнес, благодарение на иновативната си стратегия и уникалните си бизнес практики. Сред финалистите и победителите се отличиха както големи компании, така и малки, но динамични дружества с голям потенциал за растеж.

Тримата финалисти с най-висока оценка във всяка категория получиха специална грамота, а победителите – и статуетка. Ето пълния списък на победителите и техните подгласници.

Клиентска политика
I-во място Скейл Фокус
II-ро място Хепи
III-то място Денкщат България

Развитие на бизнеса
I-во място Скейл Фокус
II-ро място МАРС Армор
III-то място Сирма Солюшънс

Качество на продуктите
I-во място Обединена млечна компания
II-ро място Уолтопия
III-то място Загорка

Качество на услугите
I-во място Блек Сий Рама
II-ро място АВО-Бел
III-то място Деспарк

Служител на годината
I-во място Нели Малакова, Старши специалист „Подбор” в JobTiger
II-ро място Румен Радушев, ръководител на управление “Жилищно кредитиране” в Пощенска банка
III-то място Петър Лулеов, старши дизайнер в E-act

Награда за обществена дейност
I-во място Виваком
II-ро място Уча.се
III-то място Глобул

Най-добър стартиращ бизнес
I-во място Джъмпидо
II-ро място Скейл Фокус
III-то място Сейфти Оперейшънс

Развитие на човешките ресурси
I-во място Мусала софт
II-ро място Сименс България
III-то място Публисис България

Forbes България връчи и три специални награди – за насърчаване на потреблението получи The Mall, за иновативни концепции за пазаруване фирма КМБ България  и за   
развитие на семейния бизнес фирма Рефан.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !