НАЙ-НОВИ
Златен век - огърлие за Йорданка...
Министърът на културата Мариан Бачев връчи най-високото...
Рожден ден на Крис Дженър за $6,5 млн.
70-ият рожден ден на Крис Дженър миналия уикенд се...
Сашо Диков скандалджия в квартала
21.12.2013 10:20 | Видян 2433 пъти
Диков се вихрел като истинска махленка пред щандовете и щом нещо не му допадало, помитал служителите с гневни тиради. Сашо търсел кусури на всяка стока, оглеждал продуктите под лупа и постоянно намирал дреболия, заради която да се заяде. Ако пък имал реално основание да се разправя с жените зад щанда, спретвал страшен панаир.
Докато стреснатите продавачки мълчали, Сашо надълго и нашироко им обяснявал правата на потребителя и ги учел какво обслужване са длъжни да предлагат, за да са на ниво. Журналистът изобщо не искал да слуша, че магазинерките нямат вина за това какви стоки се продават по щандовете. Диков направо ни помете, като реши, че лукът на пера не е пресен и почти половин час се разправяхме за една връзка, разказаха продавачки от „Плод и зеленчук".
В известен спортен магазин пък бившият скиор направо разтрепервал продавачките, когато установил, че не се предлагат любимите му очила „Карера". Мръвките в хипермаркетите пък никога не харесвали на прочутия журналист и били негова любима тема за разправии.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

