НАЙ-НОВИ
Имотната империя на Доли Партън: от...
Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...
Селин Дион се завърна публично и...
Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...
Петко подари дискотека на Яна
31.10.2013 15:30 | Видян 4390 пъти
Преди около месец ресторантьорът Петко Димитров е постигнал договорка с ректора на УНСС Стати Статев за дългосрочен наем на някогашната столова на възпитаниците на учебното заведение, в която дълги години се помещаваше дискотека Ориент 33
Миналото лято най-голямото заведение в Студентски град хлопна врати, след като от сдружението "Майки срещу насилието в Студентски град" поиска отнемането от ректорите на помещенията, които те отдават под наем на локали.
Засега името на заведението на Яна се пази в тайна, но е голяма вероятността и то да бъде под знака на веригата на съпруга й "Найт Флайт".
Говори се, че Петко бил готов да инвестира повече от 2 млн. лв в чалготеката на любимата си Яна, която била готова вече с концепцията за това как трябва да изглежда огромната дискотека.
Изданието коментира, че Петко явна е хлътнал здраво по Яна – такъв дар не са получавали бившите му – Мария Игнатова и Ели Гигова.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Мария Игнатова подари на Петко и Яна бижута с амулети
Мария Игнатова: Няма драма между мен и Яна!
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
