Имотната империя на Доли Партън: от...

Доли Партън оставя след себе си не само впечатляващо...

Селин Дион се завърна публично и...

Селин Дион направи първата си голяма публична поява от...

Тайните на Хелън Мирън

отпечатай новината

02.09.2008 09:24 | Видян 2412 пъти

Тайните на Хелън Мирън

Хелън Мирън разкри, че до началото на 80-те години е вземала кокаин, съобщи британският печат, като цитира интервю на актрисата за октомврийския брой на мъжкото списание GQ.

63-годишната звезда, която миналата година спечели "Оскар" за ролята си във филма "Кралицата", разказа, че е имала навик да шмърка по малко кокаин на партита, когато е била над двайсетте.

Тя рязко е скъсала с навика обаче, когато прочела, че нацистът Клаус Барби, наричан Касапина от Лион, който се криел в Южна Америка в началото на 80-те, живее от доходите си като кокаинов барон.

"От деня, в който научих това, спрях кокаина" - спомня си Мирън. Тя признава също, че е имала един-единствен ранен и неприятен опит с ЛСД, както и с канабис и затова рано приключила с всички наркотици.

В интервюто Хелън Мирън се е оплакала, че на жени с природно голям бюст и руса коса, не е "позволено да са интелигентни".

"Ако си интелигентна, хората се обиждат и се отнасят с теб снизходително и обидно, от професионална гледна точка".


В. "Дейли телеграф" пише, че веднъж на актрисата се е наложило да боядиса косата си тъмна и тогава отношението на околните към нея напълно се променило.

Г-жа Мирън споделя, че играта й в "Кралицата" и срещата й с Елизабет Втора я е превърнала от противница на монархията в нейна поддръжница.

"Чудо е как кралица Елизабет II не се е побъркала. Тя е забележителен човек. Постигнала е удивителни неща в живот, който нито сама е избрала, нито специално е искала.

Никога не е напълнявала, не е станала анорексичка, не се е побъркала" - казва Мирън.

Звездата сподели също, че когато се е преместила в Лондон като тийнейджърка и по-късно като 20-30-годишна жена, й се е случвало няколко пъти да бъде изнасилена по време на любовни срещи, защото е била млада и наивна.

В. "Индипендънт" споменава, че актрисата е разгневила женски организации и активисти, борещи се срещу изнасилванията по време на любовни срещи, с думите си, че жертвите на подобни случки не трябва да се оплакват в съда и да изкарват мъжете серийни изнасилвачи.

Според Мирън нещата в любовта трябва да се решават между самите хора.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

свързани новини

Хелън Мирън по бански

Няма коментари към тази новина !