Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

The Who се пенсионират

отпечатай новината

26.10.2013 09:00 | Видян 779 пъти

The Who се пенсионират

Членовете на легендарната английска рок банда The Who излизат в пенсия, за ужас на феновете им. Преди това обаче застаряващите рокаджии ще направят последно турне, съобщава Контактмюзик.

Турнето е планирано за 2015 година, след което Роджър Долтри и Пийт Таунсънд ще се оттеглят.

Те започнаха заедно музикалната си кариера през 1964 година. След половин век на сцената, The Who смятат да постъпят също като The Rolling Stones, които отбелязаха 50-годишнината на бандата с грандиозно турне по-рано тази година.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !