НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Гандолфини отново семеен
01.09.2008 14:11 | Видян 1470 пъти
Звездата от сериала "Семейство Сопрано" Джеймс Гандолфини се ожени за приятелката си Дебора Лин, съобщи Контактмюзик.
Двойката се врече във вечна вярност в присъствието на членове на двете семейства и приятели в рамките на интимна церемония в църква в родния град на Лин - Хонолулу, Хавай.
Кум на Гандолфини бе неговият 8-годишен син Майкъл, който той има от първия си брак с Марси Уъдарск. Бракът на Джеймс и Марси приключи с развод през 2002 г.
46-годишният Гандолфини и бившият модел Лин, на 40, се сгодиха в края на миналата година.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
