Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гандолфини отново семеен

отпечатай новината

01.09.2008 14:11 | Видян 1470 пъти

Гандолфини отново семеен

Звездата от сериала "Семейство Сопрано" Джеймс Гандолфини се ожени за приятелката си Дебора Лин, съобщи Контактмюзик.

Двойката се врече във вечна вярност в присъствието на членове на двете семейства и приятели в рамките на интимна церемония в църква в родния град на Лин - Хонолулу, Хавай.

Кум на Гандолфини бе неговият 8-годишен син Майкъл, който той има от първия си брак с Марси Уъдарск. Бракът на Джеймс и Марси приключи с развод през 2002 г.

46-годишният Гандолфини и бившият модел Лин, на 40, се сгодиха в края на миналата година.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !